Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Gastroprodejna UNITA / Reklamace
Kategorie
Nejprodávanější

Odměrný válec na alkohol plast 1l

Odměrný válec na alkohol přikládací

Odměrný válec na alkohol sklo 1l

Vybráno z nabídky

Silikon. pinzeta 30cm BANQUET

Reklamace


1. Při převzetí zboží je kupující povinen bez zbytečných odkladů provést kontrolu dodaného zboží. V případě poškození zboží, neúplnosti nebo rozporu s objednávkou je kupující  povinen o této skutečnosti  nejpozději do 3 pracovních dnů informovat písemně nebo telefonicky prodávajícího.
2. Záruku nelze uplatnit zejména v následujících případech:  po uplynutí stanovené záruční doby,  v případech  mechanického poškození, neodborným  používáním v rozporu s návodem na použití,  zanedbáním nebo neprováděním běžné údržby,  běžným opotřebením věci  při jejím používání, poškozením věci přírodními živly nebo poruchou elektrického, plynového vedení.
3. Kupující je povinen o zjištěné vadě zboží neprodleně informovat prodávajícího písemně nebo telefonicky na  čísle 465 670 474.  Kupující je povinen doručit reklamované zboží  do sídla prodejce ( V Aleji 845, Letohrad 561 51 ) nebo autorizovaného servisu na vlastní náklady a riziko. Součásti dodávky musí být kopie dodacího listů a faktury, záruční list, návody, případné příslušenství.  Prodejce je povinen bez zbytečných odkladů informovat do 3 dnů od převzetí reklamované věci kupujícího o uznání , termínech a způsobu odstranění reklamovaných závad. V případě neuznání reklamace je prodejce povinen toto neprodleně oznámit kupujícímu nejpozději však do 3 dnů od převzetí reklamace a dohodnout další postup.
4. O vyřízení reklamace prodejce informuje písemně nebo telefonicky kupujícího a  dohodne další postup vyzvednutí nebo zaslání zboží. Reklamované zboží může být u prodejce skladováno pouze po dobu 5 pracovních dnů. Při překročení této lhůty může prodejce požadovat po kupujícím skladné ve výši 50 Kč s DPH za každý započatý den prodlení.

Kontakt

GASTROPRODEJNA UNITA
IČ : 13214098
DIČ : CZ5508052352
Telefon: +420 465 670 474
E-mail: obchod@unita.cz

EET informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 Facebook

UNITA © 2017