Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Gastroprodejna UNITA / Doprava
Kategorie
Nejprodávanější

Odměrný válec na alkohol plast 1l

Odměrný válec na alkohol přikládací

Odměrný válec na alkohol sklo 1l

Vybráno z nabídky

Podnos s poklopem na dort, pr.30cm

Doprava


 možné způsoby a ceny dodání  zboží:

a)  Dobírka + přepravní služba PPL do 15 kg hmotnosti objednaného zboží .............................. 155 Kč s Dph
b)  Dobírka + přepravní služba PPL do 30 kg hmotnosti objednaného zboží .............................. 200 Kč s Dph
c)  Dobírka + přepravní služba nad 30 kg hmotnosti objednaného zboží ................................... na  poptávku
d)  Hotově + vlastní odběr zboží v kamenné prodejně ( V Aleji 845, Letohrad 561 51 ) ............ zdarma

    Balné není účtováno. Při dobírce je účtován příslušný poplatek, který je obsažen v ceně za dodané zboží. Způsob dopravy může být změněn v závislosti na výsledné hmotnosti objednaného zboží včetně obalového materiálu. O této změně bude před odesláním zásilky zákazník informován. Uvedené ceny jsou platné na území ČR. Skladové položky objednané v pracovních dnech do 11 hodiny budou doručeny obvykle následující pracovní den.

   Ceny za dodání zboží do zahraničí budou sděleny na poptávku. Pro doručování zásilek do zahraničí využíváme přepravní společnost PPL. Přesnou cenu přepravy Vám můžeme sdělit na základě hmotnosti a velikosti objednávaného zboží. Orientační cenu přepravy do zahraničí je možné zjistit zde.

   I když se snažíme vhodným výběrem partnerské přepravní služby minimalizovat problémy při doručení zboží na dodací adresu prosím věnujte zvýšenou pozornost při přebírání zboží od přepravní služby s pečlivou kontrolou nepoškozenosti vnějšího obalu. Před konečným převzetím zásilky prosím zkontrolujte, jestli nejsou odlepeny (poškozeny) lepící pásky balení a zejména jestli není poškozen vnější obal zásilky (roztržení, průraz, prokopnutí, deformace). V případě, že je zásilka jakkoliv poškozena, prosím trvejte na sepsání reklamačního protokolu od dodávajícího přepravce (nebo vystavení potvrzeného popisu poškození dodaného balíku). Pokud tak neučiníte, nebudete mít dále možnost uplatnit reklamaci na poškozené zboží.

Kontakt

GASTROPRODEJNA UNITA
IČ : 13214098
DIČ : CZ5508052352
Telefon: +420 465 670 474
E-mail: obchod@unita.cz

EET informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 Facebook

UNITA © 2017